Heb jij ideeën over corona?

Premier Rutte heeft alle kinderen van Nederland gevraagd om mee te denken over hoe we het beste kunnen samenleven in deze coronatijd. Prinses Laurentien roept alle kinderen van Nederland op om mee te doen aan een enquête en filmpjes en plannen in te sturen. ‘Wij zorgen dat jullie ideeën op de goede plek terechtkomen!’

      Zolang je wilt
         
      Online
         
      Samenleving
         
      Welpen (7-11 jaar)
         
      Scouts (11-15 jaar)
         
      Explorers (15-18 jaar)
         
      Roverscouts (18-21 jaar)

Deze website is door Scouting Nederland ontwikkeld. Alle activiteiten op de website zijn ook terug te vinden op activiteitenbank.scouting.nl.

Copyright © 2020 Scouting Nederland.

Beeldbellen
Soms is beeldbellen of chatten onderdeel van de activiteiten die we aanbieden. Let op dat het medium dat je gebruikt veilig is voor kinderen en jongeren. Houd je aan de gebruikersvoorwaarden van het platform, de geldende leeftijdsgrenzen, de privacyregels en heb oog voor sociale veiligheid.