Vraag het opa of oma ...

Een halve eeuw geleden of misschien nog wel langer waren jouw opa en oma net zo oud als jij nu bent. Vraag ze eens wat voor spelletjes zij toen buiten speelden.

Natuurlijk was er knikkeren en voetballen, maar wat deden ze nog meer? Wat vonden ze het leukste spel om te spelen? Hoe ging dat spel? Wat heb je ervoor nodig? Ga eens proberen of jij dat net zo'n leuk spel vindt als zij dat 50 jaar geleden vonden.

      5-15 minuten
         
      Binnen / thuis
         
      Sport & Spel
         
      Welpen (7-11 jaar)
         
      Scouts (11-15 jaar)

Deze website is door Scouting Nederland ontwikkeld. Alle activiteiten op de website zijn ook terug te vinden op activiteitenbank.scouting.nl.

Copyright © 2020 Scouting Nederland.

Beeldbellen
Soms is beeldbellen of chatten onderdeel van de activiteiten die we aanbieden. Let op dat het medium dat je gebruikt veilig is voor kinderen en jongeren. Houd je aan de gebruikersvoorwaarden van het platform, de geldende leeftijdsgrenzen, de privacyregels en heb oog voor sociale veiligheid.