Levend bingo

Organiseer een winterse speurtocht met een lijst van specifieke winter- of kerstitems. De deelnemers proberen alle items op de lijst te verzamelen en te fotograferen als bewijs.

Wie vindt de sneeuwman en heeft als eerste een volle kaart?

Je kunt denken aan kerstlampjes, kerstboom, kerstster, een etalage met kunstsneeuw, een wollen das. 

In de link zit een voorbeeld van een Engelse website. Wanneer iemand een eigen Scouting-kaarten maakt, mail ons even, dan kunnen we die als bijlage plaatsen (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)

      1-2 uur
         
      Buiten
         
      Sport & Spel
         
      Bevers (5-7 jaar)
         
      Welpen (7-11 jaar)
         
      scouts (11-15 jaar)
         
      explorers (15-18 jaar)

 

Deze website is door Scouting Nederland ontwikkeld. Alle activiteiten op de website zijn ook terug te vinden op activiteitenbank.scouting.nl.

Copyright © 2020 Scouting Nederland.

Beeldbellen
Soms is beeldbellen of chatten onderdeel van de activiteiten die we aanbieden. Let op dat het medium dat je gebruikt veilig is voor kinderen en jongeren. Houd je aan de gebruikersvoorwaarden van het platform, de geldende leeftijdsgrenzen, de privacyregels en heb oog voor sociale veiligheid.