Stoepkrijt voor Koningsdag

Overal in Nederland zie je inmiddels regelmatig van stoepkrijttekeningen. Gemaakt voor bijvoorbeeld eenzame mensen of om mensen te bedanken. Grote en kleine tekeningen, door jonge kinderen, maar ook door volwassen kunstenaars.

Maak voor Koningsdag een mooie tekening over Nederland of over de koning en maak zo Nederland een beetje mooier, zodat iedereen toch kan genieten van Koningsdag.

      30-60 minuten
         
      Buiten
         
      Expressie
         
      Bevers (5-7 jaar)
         
      Welpen (7-11 jaar)
         
      Scouts (11-15 jaar)
         
      Explorers (15-18 jaar)

 

Deze website is door Scouting Nederland ontwikkeld. Alle activiteiten op de website zijn ook terug te vinden op activiteitenbank.scouting.nl.

Copyright © 2021 Scouting Nederland.

Beeldbellen
Soms is beeldbellen of chatten onderdeel van de activiteiten die we aanbieden. Let op dat het medium dat je gebruikt veilig is voor kinderen en jongeren. Houd je aan de gebruikersvoorwaarden van het platform, de geldende leeftijdsgrenzen, de privacyregels en heb oog voor sociale veiligheid.