maak mega zeepbellen

Met Bubblelab, verkrijgbaar bij ScoutShop, kan jezelf mega grote zeepbellen maken. Veilig in je eigen tuin of op de stoep. Naast Bubblelab heb je een fles Dreft en wat honing nodig. En dan: blazen maar!

Vergeet niet een foto van jouw mooiste bellen naar je vriendjes en vriendinnetjes te sturen.

      maximaal 5 uur met één set
         
      Buiten
         
      Sport & Spel
         
      Bevers (5-7 jaar)
         
      Welpen (7-11 jaar)
         
      Scouts (11-15 jaar)

Deze website is door Scouting Nederland ontwikkeld. Alle activiteiten op de website zijn ook terug te vinden op activiteitenbank.scouting.nl.

Copyright © 2020 Scouting Nederland.

Beeldbellen
Soms is beeldbellen of chatten onderdeel van de activiteiten die we aanbieden. Let op dat het medium dat je gebruikt veilig is voor kinderen en jongeren. Houd je aan de gebruikersvoorwaarden van het platform, de geldende leeftijdsgrenzen, de privacyregels en heb oog voor sociale veiligheid.