Koningsdagthuis.nl: laat je zien!

De verjaardag van onze koning is dit jaar anders dan anders. Toch willen we samen een onvergetelijke dag beleven. Dit kunnen we niet zonder jou! Deel jouw Koningsdagactiviteit op Nederland, van muziek en dans tot aan cabaret en quizzen. Samen vieren we oranje.

We vieren Koningsdag volgens de traditie: we luiden de klokken, we zingen het Wilhelmus en we toosten op onze gezondheid. Zowel bekende artiesten als jij en ik delen activiteiten, gewoon thuis vanuit de woonkamer.

27 april bekijk jij al deze activiteiten, vanuit jouw buurt en de rest van Nederland, op www.koningsdagthuis.nl.

Zet de tompoucen maar klaar!

      Varieert
         
      Binnen / thuis
         
      Online
         
      Samenleving
         
      Bevers (5-7 jaar)
         
      Welpen (7-11 jaar)
         
      Scouts (11-15 jaar)
         
      Explorers (15-18 jaar)
         
      Roverscouts (18-21 jaar)

Deze website is door Scouting Nederland ontwikkeld. Alle activiteiten op de website zijn ook terug te vinden op activiteitenbank.scouting.nl.

Copyright © 2020 Scouting Nederland.

Beeldbellen
Soms is beeldbellen of chatten onderdeel van de activiteiten die we aanbieden. Let op dat het medium dat je gebruikt veilig is voor kinderen en jongeren. Houd je aan de gebruikersvoorwaarden van het platform, de geldende leeftijdsgrenzen, de privacyregels en heb oog voor sociale veiligheid.