insigne weer naar buiten

Na een jaar vol lockdowns en thuisopkomsten gaan we eindelijk weer naar buiten! Speciaal voor deze gelegenheid is er een tijdelijk insigne 'Weer naar buiten' ontworpen waar je dit voorjaar aan kunt werken. Overleven in, met en van de natuur staan hierin centraal.

De eisen voor dit insigne zijn zo beschreven dat je er flexibel mee aan de slag kunt, afhankelijk van de huidige maatregelen en afspraken binnen jouw gemeente, groep en speltak. Jeugdleden kunnen zelfstandig vanuit huis werken aan het insigne, maar je kunt er ook met de hele speltak samen mee aan de slag. Wanneer je alle activiteiten hebt afgerond, kun de beadge bij de ScoutShop bestellen.

Heel veel plezier!

Bevers

Voor bevers is er een voorbeeldactiviteit: "Hutten bouwen".
Het overzicht met alle activiteiten voor bevers kun je downloaden via deze link.

Welpen

Voor welpen is er een voorbeeldactiviteit: "Reflectortocht".
Het overzicht met alle activiteiten voor welpen kun je downloaden via deze link.

Scouts

Voor scouts is er een voorbeeldactiviteit: "Maankompas".
Het overzicht met alle activiteiten voor scouts kun je downloaden via deze link.

Explorers

Voor explorers is er een voorbeeldactiviteit: "Kunst in het landschap".
Het overzicht met alle activiteiten voor explorers kun je downloaden via deze link.

Roverscouts

Voor roverscouts is er een voorbeeldactiviteit: "Vlierbloesemwijn".
Het overzicht met alle activiteiten voor roverscouts kun je downloaden via deze link.

Deze website is door Scouting Nederland ontwikkeld. Alle activiteiten op de website zijn ook terug te vinden op activiteitenbank.scouting.nl.

Copyright © 2021 Scouting Nederland.

Beeldbellen
Soms is beeldbellen of chatten onderdeel van de activiteiten die we aanbieden. Let op dat het medium dat je gebruikt veilig is voor kinderen en jongeren. Houd je aan de gebruikersvoorwaarden van het platform, de geldende leeftijdsgrenzen, de privacyregels en heb oog voor sociale veiligheid.